Apie mus

Terasa, aliuminio stoginės, pavėsinės, tvorelės bei  stiklinių stumdomų konstrukcijų gamyba, tai ilgametę patirtį sukaupusios, Vokietijos kompanija „Gardendreams“, produktai. Per gana trumpą laiką ši įmonė tapo viena didžiausių terasų statinių tiekėjų rinkoje. Taip pat, tai viena didžiausių kompanijų, turinčių platų atstovų tinklą Europoje.

 

“Gardendreams” gaminių asortimentas pasižymi įvairove ir novatoriškumu. Ten, kur dauguma tiekėjų pristabdo, “Gardendreams” drąsiai eina į priekį. Gamintojo strategija apima nuolatinį naujų produktų kūrimo procesą bei esamų tobulinimą.

 

Pagaminta pagal individualų užsakymą

Įprasta klientams siūlyti standartinių matmenų asortimentą, o gaminiai pagal individualų užsakymą kainuoja kur kas daugiau. Mūsų manymu, kai klientas investuoja į ilgaamžį produktą, tokį kaip aliuminio terasa, jis turėtų gauti tiksliai tai, kas jam tinka. Mes tai vadiname “pagaminta pagal individualų užsakymą”.

Terasoms skirti gaminiai iš „Gardendreams“ gamyklų keliauja tiesiai į įgaliotąsias atstovybes, kur klientai gali įsigyti pagal individualius poreikius pagamintus gaminius be jokio papildomo mokesčio. Tokiu būdu, klientai gauna būtent tai, ko pageidauja ir už tai neturi mokėti papildomai. Be to, nereikia pjaustyti profilio, kai nusprendžiama statytis terasą savarankiškai, įvertinus visą tenkančią riziką.

 

Priedai

Kai kurie gamintojai tam tikrus gaminius, pavyzdžiui, aliuminio sieneles, užsako iš kitų tiekėjų. Paprastai tokie tiekėjai negali užtikrinti, kad jų tiekiami gaminiai bus tokios pačios spalvos kaip gamintojo profiliai. Tokiu atveju, atsiranda didelė tikimybė Jūsų terasai užsakytą produktą gauti su skirtingų atspalvių detalėmis.

Gamintojas „Gardendrams“ visas terasoms skirtų gaminių konstrukcijas siūlo iš vienų rankų. Langai, šoninės ir priekinės sienelės, stikliniai slankiojantys segmentai ir kiti papildomi komponentai,-viskas gaminama ir tiekiama tiksliai tokios pačios spalvos kaip ir pati veranda. Tai suteikia statiniui profesionalią išvaizdą ir padidina Jūsų turto investicinę bei estetinę vertę.

 

Aukštos kokybės aliuminis

Kai kurie gamintojai, siekdami kainų konkurencingumo, terasų statiniams naudoja pigesnį, ploną aliuminį. Tai nėra blogai, tačiau tokie aliuminio gaminiai greičiau deformuosis. Vadovaudamiesi mūsų kompanijos principais siekiame, kad visi mūsų gaminiai klientus džiugintų ilgus metus.

„Gardendreams“ gaminiai išsiskiria tuo, kad jų gamyboje naudojamas storesnio aliuminio profilis, o tai reiškia, kad stoginės gylis gali būti daugiau nei 450cm.

Taip pat, tam kad būtų užtikrintas tvirtumas, visi terasų statiniai apskaičiuojami remiantis  “sniegingų Vokietijos regionų” reikalavimais. Išlaikoma apkrova nuo 90 kg iki 135 kg /m² yra didžiausia šioje gaminių klasėje.

 

 

Klausykitės savo intuicijos

Būkite tikras, jog gausite išsamią informaciją apie siūlomus „Gardendreams“ gaminius ir pardavėjo patirtį (Visi atstovai yra profesionaliai apmokyti). Terasos kaina neturėtų būti pagrindinis Jūsų investicijos principas. Kainos ir kokybės santykis turi būti optimalus, pardavėjo paaiškinimai ir patarimai turi būti teisingi, montavimas ir visi papildomi pasirinkimai – tikslūs; Dabar Jūs galite mėgautis savo svajonių sodu!

 

 

Kodėl verta rinktis Gardendreams: 

10 metų garantija (Terasa ar stoginė)

Stoginės pasirinkimas (stiklas ar polikarbonatas)

Keturios standartinės spalvos ar  pasirinkimas pagal RAL spalvas

Stoginės sistema su PASLĖPTOMIS jungtimis

Standartinis papildomas STABILUMAS

INTEGRUOTAS lietvamzdis

3mm storio ALIUMINIO PROFILIAI sienelėms ir stogui

terasa