D.U.K

„Gardendreams“ padės Jums džiaugtis savo sodu visais metų laikais!

Svajonę dabar lengva įgyvendinti su moderniomis vokiškomis aliuminio stoginėmis, pavėsinėmis ar stilingomis įstiklintomis verandomis. Be didelių investicijų ir renovacijų pristatę stoginę praplėsite savo namo erdvę. Vaišes šeimai ar draugams galėsite surengti lauke bet kokiu oru. Prastu oru Jums nebereikės slėpti lauko baldų ar vaikų žaislų, nes po mūsų siūloma stogine gamta džiaugtis galima ir kaitinant saulei, ir lyjant lietui ar pučiant žvarbiam vėjui. Įstiklinus stoginę žiemą namas praras mažiau šilumos, vasarą – mažiau įkais. Tuo pačiu jam suteiksite naują, modernesnį veidą ir pakelsite jo vertę bei padidinsite naudingą plotą.

Esame šiuolaikinė įmonė, atstovaujanti aukščiausios klasės gamintojus bei siūlanti geriausius sprendimus Jūsų lauko terasoms. Užtikriname, jog mūsų produktai kokybiški, patogūs, patvarūs, puikiai tinkantys naudoti Lietuvos klimato sąlygomis: tiek saulėtomis vasaromis, tiek darganotą rudenį ar šaltą žiemą. Taip pat atliekame terasos montavimo bei kitus susijusius statybinius darbus.

 

Norite ilgiau lepintis vasara savo terasoje? Užsisakykite stoginę arba verandą.
Aliuminio stoginės sparčiai populiarėja dėl tvirtos ir ilgaamžės bei paprastos priežiūros reikalaujančios konstrukcijos. Profilio RAL spalvą galima pasirinkti iš standartinių: pilkos, baltos bei kreminės spalvų. Stogo dalis gaminama iš patvarios 16 mm storio poli-karbonato dangos arba saugaus stiklo.
Jei reikalingas privatumas verandoje arba pageidaujate užsidengti nuo plieskiančios tiesioginės saulės, galime pasiūlyti platų markizių ir žaliuzių asortimentą.
Jei reikalinga uždaresnė, mažiau vėjuota ar privatesnė erdvė, siūlome stoginę su šonine poli-karbonato, rėminta stikline ar aliuminio sienele.
Kiekvieną stoginę galima perstatyti į rėminę arba berėmę įstiklintą verandą. Stiklinimo darbus galima atlikti ir bet kada vėliau. Papildomai galime įrengti stoginės apšvietimą bei šildymą.
Stoginės ar verandos išmatavimai: gylis iki 6 m, plotis iki 15 m. Pateikite užklausą ir gaukite kainų pasiūlymą pagal Jūsų poreikius ir individualius išmatavimus.
Dažnai įsirengę savo naujuosius namus prasidėjus vasaros sezonui žmonės palieka juos ir traukia į gamtą. Terasa – puikiausiai išeitis mėgautis vasaros malonumais neišeinant iš namų. Deja, lietuviškos vasaros ne ilgai lepina saulėtomis ir kaitriomis dienomis. Užklupę lietūs ir darganos veja į vidų, todėl terasa išnaudojama neefektyviai.

 

Aliuminio stoginės
Mūsų siūlomame asortimente – „Gardendreams“ aliuminio stoginės. Vokietijos kokybės standartus atitinkantis milteline danga padengtas 3 mm aliuminis yra ne tik tvirta, bet ir lengvai prižiūrima bei ilgaamžė medžiaga (konstrukcijai suteikiama 10 m. garantija). Šiuolaikiškų inžinerinių sprendimų pagalba sukuriamas tvirtas, ilgaamžis, modernios išvaizdos statinys, kuriam kruopščiai apgalvotos apdailos detalės suteikia užbaigtumą ir stilių.
Aliuminio konstrukcija yra tuščiavidurė, todėl joje galima integruoti lietaus vandens lataką. Mūsų siūlomose Vokietijos gamintojo aliuminio stoginėse surinktas lietaus vanduo statramsčiuose įrengtais latakais nuvedamas į bendrą namo drenažo sistemą.
Taip pat tuščiavidurėse aliuminio stoginės gegnėse galima sumontuoti LED apšvietimą, garso sistemą arba pakabinti šviestuvus siekiant sukurti ypatingą atmosferą. Todėl šios stoginės kuo puikiausiai tiks ir kavinių įrengimui.

 

Tendencijos
Šiltuoju metų sezonu populiariausios stoginės nuo lietaus arba šilumą sulaikančios ir šviesą praleidžiančios stoginės. Pietinėje pusėję įsirengę terasą žmonės dažnai kenčia nuo vidurdienio saulės kaitros. Nepakeliamas karštis ir akinanti saulė neleidžia mėgautis verandos teikiamais malonumais. Tuomet čia puikiai pasitarnaus mūsų siūloma stoginė su 16 mm storio įvairaus šviesos pralaidumo, UV spindulių poveikiui atspari poli-karbonato danga. Jei terasa įrengta šiaurinėje pusėje – montuojamas stiklinis stogas arba pigesnė jo versija – ypač skaidrus polikarbonatas, kuris neuždengia gražaus vaizdo bei saulės ir apsaugo nuo lietaus.

 

Stiliai
„Gardendreams“ aliuminio stoginės sukurtos laikantis minimalistinio stiliaus principo, todėl jos lengvai priderinamos prie įvairaus namų eksterjero. Profilio RAL spalvą galima pasirinkti iš standartinių, lengvai derinamų spalvų: pilkos, baltos bei kreminės (klientui pageidaujant, galima nudažyti jo pasirinkta spalva). Taip pat galima papildoma profilio apdaila: gaubta arba klasikinė. Stoginę lengva priderinti prie įvairaus namo stiliaus: klasikinio, provanso ar modernaus.

 

Formos
Stoginę galima pastatyti prie bet kokio namo, atsižvelgiant į disponuojamą laisvą erdvę. Galima suprojektuoti nuo mažiausio 2×2 m stogelio iki 15×5 m prašmatnios verandos. Stogines galima įrengti aplink namo kampą arba nišoje, išgaunant 90‘ ir 45‘ kampus.
Paprastai, stoginė iki 4 m statoma su dviem statramsčiais. Tačiau platesnei nei 4 m stoginei reikalinga papildoma atrama per vidurį. Atsisakantiems papildomo statramsčio siūlomas sprendimas naudojant GIGA profilius. Su jų pagalba galima statyti stoginę su dviem statramsčiais iki 7 m pločio ir 3 m gylio.

 

Etapinis statymas
Besibaigiant vasarai žmonės dažnai ieško būdų, kaip savo terasą apsaugoti nuo vėjo, lietaus ir taip pratęsti terasos teikiamus malonumus. Deja, šioje vietoje, įmonės, vykdančios statybos ir stiklinimo darbus paieška tampa dideliu iššūkiu.
„Gardendreams“ sukurtos etapinio statymo sistemos pagalba anksčiau pastatytą stoginę arba verandą galima bet kada patobulinti pristatant papildomą šoninę sienelę ar sumontuojant rėminę ar berėmę konstrukciją. Tai puiki galimybė išskaidyti turimus finansinius resursus bei įsigyti vertingą vieningo stiliaus statinį.

 

Rėminės stiklinės verandos idealiai tinka siekiantiems praplėsti namų erdvę išvengiant didelių renovacijos išlaidų. Verandos šoninės sienelės gali būti montuojamos tiek iš stiklo, tiek iš aliuminio. Įstiklinta aliuminio veranda gali būti:
– su slankiojančiomis rakinamomis 2 arba 4 dalių durimis;
-su fiksuotomis rakinamomis vienos arba dviejų varčių durimis;
-su iš vidaus atverčiamomis durimis ar langu.
Suderinant pagal individualius poreikius pasirinktus verandos elementus galima sukurti įspūdingas įstiklintas verandas.

 

Berėmės stiklinės verandos. Slankiojančio stiklo konstrukcija gali būti įrengiama kaip nematoma apsauga nuo vėjo, lietaus, šaltesnio oro, nuo nešamų dulkių bei lapų, o vasaros vakarais – ir nuo vabzdžių. Tokia konstrukcija statiniui suteikia modernumo, o šeimininkams leidžia mėgautis terasos malonumais nuo pavasario iki rudens.
Sistema patraukli tuo, kad turi žemą bėgelį, todėl slenkstis tampa beveik nepastebimas ir nekliūnamas. Slankiojančių stiklų sienelės gali būti sustumtos į vieną pusę. Taip šaltesniu oru galite turėti perregimą uždangą, o vasarą – atvirą terasą.

 

Stoginės automobiliui
Tai puikus sprendimas tiems, kurie nori apsaugoti savo automobilį nuo sniego, lietaus ar saulės kaitros, bet neturi galimybės įsirengti garažo. Stoginės automobiliams gali būti vienos arba dviejų vietų; tvirtinamos prie namo arba stovėti atskirai. Stogas gali būti vieno, dviejų šlaitų arba arkinis.

 

Pavėsinė – tai galimybė Jūsų poilsio zoną susikurti bet kurioje Jūsų sodo ar kiemo vietoje. Į sklypo kraštovaizdį darniai įkomponuotas šis atskiras statinys gali tarnauti kaip valgomasis, jaukus skaitymo kampelis, švenčių ar netgi darbo vieta.
Pavėsinės gali būti su aliuminio arba poli-karbonato sienelėmis, su stacionariais arba slankiojančiais segmentais.
Ši terasų stoginių bei verandų stiklinimo tendencija pastaraisiais metais ypatingai jaučiama Vokietijoje, Anglijoje, Prancūzijoje, Olandijoje. Žmonės atrado naujovišką būdą kaip išnaudoti erdvę prie namų ir sukurti jaukias pasibuvimo vietas savo šeimai ir draugams. Pasiduokite šia galimybe ir Jūs. Susikurkite jaukumą tiesiog savo sode ir atraskite naujas galimybes džiaugtis gamta netoli namų.

 

Kokio aukščio verandos stogas?
Standartinis aukštis yra 205 – 215 cm. Jei tokio aukščio padaryti negalite, leidžiami nukrypimai nuo šių matavimų. Pavyzdžiui, turite 270 cm aukščio sieną ir norite įsirengti 300 cm gylio verandą. Kokį aukštį pasirinkti? 270 cm – 3 x 14 cm (14 cm nuolydis viename metre) = 228-15 cm (sienelės profilis) = 213 cm galimas aukštis.

 

Ar galima vaikščioti ant verandos stogo?
Konstrukcija išlaiko nuo 75 kg iki 90 kg apkrovą m2. Tačiau vaikščioti tiesiai ant lakštų nepatartina. Rekomenduojame ant konstrukcijos viršaus pasidėti plokštę.

 

Kaip giliai įrengiami statramsčiai?
Maždaug 5 cm

 

Kokios galimos spalvos?
Mes siūlome kelias pagrindines RAL spalvas: 9001 (kreminė balta), RAL 9016 (balta) ir RAL 7016 (tekstūruota antracito). Kitas RAL spalvas galima rinktis už papildomą mokestį.

 

Ką daryti su esamais lietaus vandens latakais?
Galite permontuoti esamą lietaus vandens lataką arba jį nupjauti ir leisti lietaus vandeniui tekėti per verandos stoge integruotą lietaus vandens lataką.

 

Ar lengva sumontuoti “Gardendreams“ verandą?
Taip, viskas yra paruošta. Išsami montavimo instrukcija pateikta Youtube kanale (https://www.youtube.com/channel/UCC7SHbqS2naVsfHsrChGZFQ/playlists) arba teiraukitės mūsų specialistų.

 

Ar visada reikalingas trečiasis statramstis?
Taip, jis reikalingas, jei plotis yra 400 cm. Nepageidaujant trečiojo statramsčio, siūlome sustiprintą lataką (už papildomą mokestį) arba sustiprintą 15 cm pločio siją (už papildomą mokestį).

 

Kaip veranda pritvirtinama prie sienos?
Sienelės profilis pritvirtinamas kaiščių pagalba. Viršutinė dalis užsandarinama silikonu.

 

Ar reikalingi pamatai?
Verandoms paprastai naudojami betono poliai su integruota anga drenažo prijungimui. Priklausomai nuo verandos pločio, reikalingas vienas ar du standartiniai betoniniai poliai. Pavyzdžiui, montuojant stiklinę slankiojančią sistemą reikalinga betoninė juosta. Jei pasirinkta rėminė langų sistema, būtini pamatai.

 

Ar verandai reikalinga priežiūra?
Mes tai vadiname nedidele priežiūra. Patikiname, jog mūsų aliuminio verandą labai lengva prižiūrėti. Retkarčiais ją reikėtų nuvalyti.

 

Kiek metų suteikiama garantija?
1 metų garantija suteikiama sandarumui nuo lietaus vandens, kai verandą sumontuoja mūsų specialistai. 10 metų garantija suteikiama aliuminio gaminiams ir polikarbonato dangai.

 

Ką daryti, jei atsirado pratekėjimas?
Jei nesandarumas lietaus vandeniui atsirado per vienerius metus mūsų specialistų sumontuotoje verandoje, problemas pašalinsime nemokamai.

 

Ar reikalingas statybos leidimas?
Daugeliu atvejų leidimas nereikalingas, tačiau gali būti taikomi specifiniai apribojimai.

 

Ar gali “Gardendreams” pasirūpinti statybos leidimu?
Deja, „Gardendreams“ to padaryti negali. Tačiau mūsų atstovai gali pasidomėti informacija apie apribojimus ir reikalavimus leidimams. Tai papildoma paslauga mūsų klientams.

 

Ar polikarbonato danga atspari UV spinduliams?
Viršutinė polikarbonato lakšto pusė yra atspari UV spinduliams.

 

Koks pristatymo laikas?
Standartiniai gaminiai sandėliuojami. Garantuojame pristatymą į vietą per 3 savaites. Galite susisiekti su planavimo skyriumi dėl montavimo datos.

 

Per kiek laiko atliekami montavimo darbai?
Kai darbus atlieka du asmenys, stogas įrengiamas per vieną dieną.

 

Kiti klausimai

 

Kokia šviestuvų galia?

Halogeninio – 20 W, LED – 2 W.

 

Kiek šviestuvų galima jungti prie transformatoriaus?
Prie transformatoriaus gali būti prijungti ne daugiau nei 3 šviestuvai. Detaliau teiraukites.

 

Kokia terasos šildytuvo galia?
Terasos šildytuvo elektrinė galia -1800 W

 

Koks atstumas turi būti išlaikytas tarp stogo ir šildytuvo?

Rekomenduojame išlaikyti bent 40 cm atstumą tarp šildytuvo ir verandos stogo.